خانه / دکتری و کارشناسی ارشد / دريافت کارت آزمون کارشناسی ارشد آزاد 95

دريافت کارت آزمون کارشناسی ارشد آزاد 95

معاون سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي از امکان دريافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسي ارشد آزاد تا يک ساعت قبل از شروع آزمون خبر داد.

مجتبي علوي فاضل با بيان اينکه توزيع کارت آزمون از ساعت 11 روز يکشنبه،سوم خرداد آغاز شده است،درمورد تعداد افرادي که تاکنون براي دريافت کارت خود اقدام کرده‌اند گفت:تا ساعت 16 روز،دوشنبه چهارم خردادماه،230هزار نفر کارت ورود به جلسه خود را دريافت کرده‌اند و با توجه به اينکه حدود 580هزار نفر در آزمون کارشناسي ارشد دانشگاه آزاد ثبت نام کرده اند،هنوز 350 هزار نفر براي دريافت کارت خود اقدام نکرده اند.
دريافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد آزاد تا يک ساعت قبل از آزمون امکان پذير است البته توصيه نمي‌شود داوطلبان دريافت کارت را به آن زمان موکول کنند،زيرا ممکن است به دليل مشکلاتي از قبيل قطعي اينترنت يا برق و… موفق به دريافت کارت نشوند و از آنجائي که احتمال دارد بين مشخصات فرد و اطلاعات درج شده در کارت مغايرت وجود داشته باشد،ديگر مهلتي براي رفع نقص نخواهند بود.
چنانچه داوطلبي متوجه شد بين مشخصاتش و اطلاعات درج شده روي کارت مغايرتي وجود دارد بايد به محل برگزاري آزمون که روي کارت درج شده است مراجعه کرده و با در دست داشتن مدارک لازم نسبت به رفع مشکل اقدام کند.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

رتبه قبولی کارشناسی ارشد مهندسی عمران سال 95 - 96

رتبه قبولی کارشناسی ارشد مهندسی عمران سال 95 – 96

کارنامه و رتبه قبولی ارشد مهندسی عمران 95 – 96 برای کسب هرگونه اطلاعات درباره رتبه قبولی کارشناسی ارشد حسابداری 95 – 96 با مشاوران مرکزسبزتدریستماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق ...