خانه / دکتری و کارشناسی ارشد / نتایج اولیه دوره دکتری تخصصی (PHD) دانشگاه آزاد فردا 6 خرداد

نتایج اولیه دوره دکتری تخصصی (PHD) دانشگاه آزاد فردا 6 خرداد

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نتایج اولیه دوره دکتری تخصصی (PHD) دانشگاه آزاد روز چهارشنبه ششم خرداد (فردا) از ساعت 14 اعلام می شود.

مجتبی علوی فاضل افزود: داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.com از وضعیت خود در نتایج اولیه دوره دکتری تخصصی (PHD) مطلع شوند.

وی گفت: نتایج این مرحله برای داوطلبان شرکت کننده در آزمون دکتری تخصصی بر مبنای اولویت نمره کتبی داوطلبان اعلام شده است؛ 75 درصد نمره نهایی داوطلبان را نمره آزمون کتبی و 25 درصد نمره نهایی نیز در مصاحبه علمی مشخص شده و جمع این دو نمره مبنای پذیرش داوطلبان قرار خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش علوی فاضل درمورد زمان دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان اظهار داشت: مصاحبه دوره دکتری از نیمه دوم خرداد ماه آغاز خواهد شد که جدول زمان بندی آن از طریق سایت www.azmoon.net اعلام خواهد شد.

معاون سنجش و پذیرش درخصوص تعداد رشته ها نیز گفت: امسال در 215 رشته در مقطع دکتری پذیرش صورت خواهد گرفت.

علوی فاضل افزود: در صورتیکه داوطلبان با سوال یا ابهامی مواجه شدند، با مراجعه با سایت www.azmoon.org و ورود به بخش پرسش و پاسخ سوالات خود را مطرح تا کارشناسان به آنها پاسخ دهند.

زمان اعلام نتایج قطعی آزمون دکتری پس از انجام مصاحبه ها نیمه دوم شهریور ماه سال جاری خواهد بود. داوطلبان دعوت شده به مصاحبه علمی لازم است در زمان مقرر که از طریق سایت www.azmoon.net اعلام خواهد شد با در دست داشتن پایان نامه تحصیلی دوره کارشناسی ارشد، مدارک و سوابق علمی پژوهشی خود شامل: پروژه، مقاله، ترجمه و تألیف در زمینه رشته خود، مدرک زبان، مدرک کارشناسی ارشد، در جلسه مصاحبه شرکت کنند.

منبع: آنا

براي کسب اطلاعات بيشتر درباره اين خبر با مشاوران گروه سبز تماس بگيريد

9099071647

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

رتبه قبولی کارشناسی ارشد مهندسی عمران سال 95 - 96

رتبه قبولی کارشناسی ارشد مهندسی عمران سال 95 – 96

کارنامه و رتبه قبولی ارشد مهندسی عمران 95 – 96 برای کسب هرگونه اطلاعات درباره رتبه قبولی کارشناسی ارشد حسابداری 95 – 96 با مشاوران مرکزسبزتدریستماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق ...