خانه / استخدام / انتشار کارت شرکت در آزمون استخدامی 94 از 29 اردیبهشت ماه

انتشار کارت شرکت در آزمون استخدامی 94 از 29 اردیبهشت ماه

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد که کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای شرکت در آزمون استخدامی فراگیر و متمرکز دستگاه های اجرایی در سال 1394 از روز سه شنبه 29 اردیبهشت ماه منتشر می شود.


تمامی داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون استخدامی سال 1394، ضرورت دارد تا ساعت 24 روز پنجشنبه 31 اردیبهشت ماه به سایت سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و با وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای یا اطلاعات ثبت نامی از کارت شرکت در آزمون خود و برگ راهنمای مربوط پرینت تهیه کنند.

وی افزود: آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال 1394 با تعداد 193 هزار و 459 داوطلب در صبح روز جمعه اول خردادماه در 58 شهرستان مختلف کشور برگزار خواهد شد.

از تعداد 193 هزار و 459 داوطلب ثبت نام کننده در این آزمون، تعداد 75 هزار و 24 نفر زن و 118 هزار و 435 نفر مرد هستند؛ به عبارت دیگر 38.78 درصد از داوطلبان زن و 61.22 درصد آنها مرد هستند.

توکلی افزود: از تعداد 193 هزار و 345 داوطلب ثبت نام کننده در آزمون استخدامی متمرکز سال 1394، تعداد 16 هزار و 605 داوطلب برای شرکت در آزمون سازمان آموزش فنی و حرفه ای و تعداد 176 هزار و 854 داوطلب برای شرکت در آزمون سایر دستگاه های اجرایی (13 دستگاه) ثبت نام کرده اند.

اطلاعیه سازمان سنجش درباره تاریخ پرینت کارت شرکت در آزمون استخدامی متمرکز دستگاه ها از امروز 27 اردیبهشت روی سایت سازمان سنجش قرار داده شده و در نشریه پیک سنجش فردا (دوشنبه 28 اردیبهشت ماه) نیز منتشر خواهد شد.

توکلی به داوطلبان این آزمون توصیه کرد که پس از دریافت کارت شرکت در آزمون خود تمامی مندرجات را دقیقا کنترل کنند و درصورت وجود هرگونه مغایرتی در کارت شرکت در آزمون، براساس مندرجات بند ب اطلاعیه حسب مورد اقدام کنند.

فرایند برگزاری اولین آزمون استخدامی دولت یازدهم از ساعت 8 و 30 دقیقه صبح روز جمعه اول خردادماه خواهد بود و درهای ورود به جلسه راس ساعت 8 صبح بسته خواهد شد؛ داوطلبان ضرورت دارد یک ساعت قبل از آغاز آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.

مشاور عالی سازمان سنجش با بیان اینکه آزمون عمومی و اختصاصی توسط سازمان سنجش آموزش کشور و با نظارت سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برگزار می شود، افزود: در این آزمون به هریک از داوطلبان دو دفترچه سوالات عمومی و یک دفترچه سوالات آزمون اختصاصی داده خواهد شد.

آزمون عمومی شامل دروس فنآوری اطلاعات، ریاضی و آمار مقدماتی، زبان و ادبیات فارسی، معارف اسلامی، زبان انگلیسی عمومی، اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی، حقوق اساسی و هوش و توانمندی های عمومی است.

آزمون اختصاصی نیز شامل آزمون مشترک براساس دانش و مهارت تخصصی متناسب با خوشه های شغلی یا مشاغل خواهد بود.

منبع:سنجش

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

تمديد فرصت ثبت‌نام در آزمون پذيرش دستيار دندانپزشکي

مهلت ثبت نام در آزمون پذيرش دستيار دندانپزشکي تمديد شد. مرکز مشاوره تحصيلي تلفني سبز تدريس مشاوره دهنده در امور تحصيلي ، انتخاب رشته ،کنکور تماس از طريق تلفن ثابت بدون ...