خانه / دکتری و کارشناسی ارشد / ایجاد سه کلینیک تخصصی پزشکی در دانشگاه امیرکبیر

ایجاد سه کلینیک تخصصی پزشکی در دانشگاه امیرکبیر

رییس مرکز بهداشت و درمان دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: کلینیک “ایمنی سلامت محیط زیست” برای اولین بار در کشور در دانشگاه امیرکبیر ایجاد می‌شود.

یکی از برنامه‌های مهم و جدید دانشگاه امیرکبیر در سال جاری، پایش سلامت اساتید و کارمندان دانشگاه است. برنامه دیگر راه‌اندازی کلینیک HSE (ایمنی سلامت محیط زیست) برای اولین بار در سطح دانشگاه‌های کشور در دانشگاه امیرکبیر است که این کلینیک در کلیه دانشکده‌ها راه اندازی خواهد شد و اعتبارات آن نیز تامین شده است.

وی از راه اندازی سه کلینیک تخصصی پزشکی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر خبر داد و افزود: قبلا دانشگاه مجهز به سه کلینیک بود اما کلینیک‌های قبلی نیازمند امکانات خاصی نبود، درصورتی که کلینیک‌های تخصصی جدید هم هزینه‌بر بوده و هم نیازمند امکانات است، اعتبار و تجهیزات این کلینیک‌ها تامین شده و در مرحله دریافت مجوزهای لازم از وزارت بهداشت است.

رییس مرکز بهداشت درمان دانشگاه صنعتی امیرکبیر در ادامه گفت: برنامه بزرگ دیگر که اعتبار آن هم تا حدی از طرف وزارت علوم و دانشگاه تامین شده است، راه اندازی مرکز پایش عوامل بهداشتی و زیستی برای اندازه‌گیری آلودگی‌های صوتی،هوایی،آب و… است و قصد داریم که به همه دانشگاه‌های منطقه یک در این خصوص سرویس دهیم. این مرکز برای اولین بار در این دانشگاه‌ راه‌اندازی می‌شود و درحال خرید تجهیزات آن هستیم.

کشوری در پایان تاکید کرد: البته برنامه‌های قدیم دانشگاه هم به قوت خود باقی است که بازدید از کارگاه‌ها، آزمایشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی و بررسی آن‌ها از نظر بهداشت و ایمنی، بررسی نظارت روی کارهای بهداشت دانشگاه و…مهم ترین این برنامه‌هاست.

براي کسب اطلاعات بيشتر درباره اين خبر با مشاوران گروه سبز تماس بگيريد

9099071647

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

رتبه قبولی کارشناسی ارشد مهندسی عمران سال 95 - 96

رتبه قبولی کارشناسی ارشد مهندسی عمران سال 95 – 96

کارنامه و رتبه قبولی ارشد مهندسی عمران 95 – 96 برای کسب هرگونه اطلاعات درباره رتبه قبولی کارشناسی ارشد حسابداری 95 – 96 با مشاوران مرکزسبزتدریستماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق ...