خانه / کنکور و مدارس / ثبت نام الکترونیکی مدارس شاهد برای نخستین بار

ثبت نام الکترونیکی مدارس شاهد برای نخستین بار

ثبت نام الکترونیکی مدارس امسال برای اولین بار انجام می شود این موضوع بر کیفی سنجی مدارس شاهد موثر است.

 

 محمد حسین کفراشی، گفت: حمایت از ایثارگران درباره نقل و انتقال و بررسی مشکلات حکمی و حقوقی آن ها در دستور کار دفتر امور شاهد و ایثارگر است.

وی ادامه داد: پیگیری ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و برگزاری یادواره شهدا همچنین رصد مشکلات آن ها از جمله اقدامات است.

کفراشی اشاره کرد: 28 سال از تاسیس و راه اندازی مدارس شاهد می گذرد به دلیل افزایش تعداد دانش آموزان برای رسیدن به کیفیت مطلوب باید تلاش کرد.

مدیرکل دفتر امور شاهد و ایثارگر آموزش و پرورش گفت: سامانه سجا سامانه جامعه ایثارگران است که اطلاعات ایثارگران را بررسی و جمع آوری می کند. سیستم نکفا و سناد نیز می توانند اطلاعاتی را در اختیار ما قرار دهند.

وی بیان کرد: سامانه سجا بر ایثارگران در بحث های مختلف نظارت اینترنتی دارد ثبت نام الکترونیکی مدارس امسال برای اولین بار انجام می شود این موضوع بر کیفی سنجی مدارس شاهد موثر است.

کفراشی افزود: در برخی مناطق که تعداد ایثارگر زیادی دارند، امکانات ثبت نام برای آن ها فراهم می شود تا مشکلات آن ها احصا شود.

مدیرکل دفتر امور شاهد و ایثارگر آموزش و پرورش تصریح کرد: در سال 500 هزار نفر مراجعه کننده برای ثبت نام دوره ابتدایی، متوسطه اول و دوم در مدارس شاهد داریم.

براي کسب اطلاعات بيشتر درباره اين خبر با مشاوران گروه سبز تماس بگيريد

9099071647

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

کارت کنکور سراسری 96

کارت کنکور سراسری 96

تاریخ و نحوه دریافت کارت کنکور سراسری 96 برای کسب اطلاعات درباره کارت کنکور سراسری 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر ...