خانه / دکتری و کارشناسی ارشد / پایه گذاری مقطع ارشد روانشناسی بالینی کودک در دانشگاه علم و هنر

پایه گذاری مقطع ارشد روانشناسی بالینی کودک در دانشگاه علم و هنر

رییس واحد اشکذر دانشگاه علم و هنر از پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی کودک و نوجوان در این دانشکده از مهرماه سال جاری خبر داد.

“محسن سعیدمنش” در این باره اظهار کرد: با پیگیری‎‎های مسئولان دانشگاه علم و هنر، دانشکده اشکذر موفق به اخذ مجوز پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در رشته‏‏ روانشناسی بالینی گرایش کودک و نوجوان از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شد و مصوب است که از مهرماه سال جاری در این رشته پذیرش دانشجو صورت بگیرد .

وی افزود : این رشته یکی از بهترین رشته‌‏‏های علوم انسانی در کشور است که تنها سه دانشگاه مادر در کشور یعنی دانشگاه‎‎های شهید بهشتی، خوارزمی و تبریز، مجوز پذیرش دانشجو در این رشته را داشته‎‎اند و دانشگاه علم و هنر به عنوان چهارمین دانشگاه کشور موفق به اخذ این رشته از وزارت علوم شده است.

سعیدمنش در پایان نیز از توجه و حمایت دکتر “حداد عادل” رییس شورای تحول علوم انسانی و انقلاب فرهنگی، دکتر “طالب زاده” رییس کمیسیون تحول علوم انسانی و دکتر “محمدصالح جوکار” نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی و همچنین “شاه حسینی” فرماندار شهرستان اشکذر برای اخذ این رشته، قدردانی کرد.

براي کسب اطلاعات بيشتر درباره اين خبر با مشاوران گروه سبز تماس بگيريد

9099071647

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

رتبه قبولی کارشناسی ارشد مهندسی عمران سال 95 - 96

رتبه قبولی کارشناسی ارشد مهندسی عمران سال 95 – 96

کارنامه و رتبه قبولی ارشد مهندسی عمران 95 – 96 برای کسب هرگونه اطلاعات درباره رتبه قبولی کارشناسی ارشد حسابداری 95 – 96 با مشاوران مرکزسبزتدریستماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق ...