خانه / دکتری و کارشناسی ارشد / اصلاح روند ارتقاء و تبدیل وضعیت اساتید دانشگاه علامه طباطبایی

اصلاح روند ارتقاء و تبدیل وضعیت اساتید دانشگاه علامه طباطبایی

معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی با اشاره به اینکه روند علمی جدیدی برای تبدیل وضعیت اساتید این دانشگاه تدوین شده است، گفت: هیئت ممیزه دانشگاه برای بررسی پرونده‌های ارتقاء اساتید دریک سال ، 24 جلسه برگزار کرد.

درمورد تغییرات روند رسیدگی به پرونده ارتقای اساتید گفت: از 90 پرونده مطرح شده درسال 92 در هیئت ممیزه 63 مورد ارتقاء داشتیم درحالی که در 4 سال قبل از سال 92 در مجموع فقط 64 مورد ارتقای رتبه اساتید داشتیم.

وی ادامه داد: درسال های گذشته تمدید قرارداد و یا تبدیل وضعیت اساتید بعد از جلب موافقت گروه انجام می‌شد درحالی که از سال 92 پروسه ای علمی برای تبدیل وضعیت اساتید تدوین شد.همچنین تعداد جلسات هیئت ممیزه در 4 سال قبل از سال 92 جمعا 21 جلسه بود، درحالی که در طول سال 92، 24 جلسه برگزار شد و اکثر پرونده‌هایی که در این یک سال اخیر بایگانی شده بودند مورد بررسی قرارگرفت.

معاون آموزشی دانشگاه علامه درپاسخ به سوالی مبنی بر فرایند سنجش صلاحیت علمی اساتیدی که در سال‌های گذشته بدون اطلاع گروه‌های علمی وارد دانشکده‌ها و مشغول به تدریس می شدند‌،‌گفت: همه این اساتید پیمانی هستند و اگر نتوانند در دوره زمانی تعیین شده به وضعیت رسمی-آزمایشی ارتقاء یابند همکاری آنها با دانشگاه ادامه نخواهدیافت.

درمورد متوسط جمعیت دانشجویان درکلاس ها میانگین جمعیت دانشجویان در یک کلاس در مقطع کارشناسی بین 30 تا 35 نفر است همچنین متوسط جمعیت دانشجویان در مقطع ارشد بین 7 تا 15 و درمقطع دکتری بین 3 تا 9 نفر است. همچنین حداقل تعداد دانشجو برای تشکیل کلاس در مقطع کارشناسی 15 نفر، ارشد 7 نفر و دکتری 3 نفر است.

وی درخصوص میانگین معدل دانشجویان نیز افزود: میانگین معدل دانشجویان در مقطع کارشناسی 15.25، درمقطع ارشد 16.39 و در مقطع دکتری 17.28 است.

براي کسب اطلاعات بيشتر درباره اين خبر با مشاوران گروه سبز تماس بگيريد

9099071647

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

رتبه قبولی کارشناسی ارشد مهندسی عمران سال 95 - 96

رتبه قبولی کارشناسی ارشد مهندسی عمران سال 95 – 96

کارنامه و رتبه قبولی ارشد مهندسی عمران 95 – 96 برای کسب هرگونه اطلاعات درباره رتبه قبولی کارشناسی ارشد حسابداری 95 – 96 با مشاوران مرکزسبزتدریستماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق ...