خانه / دکتری و کارشناسی ارشد / کم شدن سهمیه دانشجویی دانشگاه پیام نور در انتخابات اخیر هیئت نظارت نشریات دانشجویی

کم شدن سهمیه دانشجویی دانشگاه پیام نور در انتخابات اخیر هیئت نظارت نشریات دانشجویی

سرپرست دانشگاه پیام نور با اشاره به فعالیت ۷۰۰ نشریه فعال دانشجویی گفت: متاسفانه در انتخابات اخیر هیئت نظارت نشریات دانشجویی سهمیه دانشجویی ما از ۵۰ به ۲۵ نفر کاهش یافته است.

محمدعلی سرلک در مراسم افتتاحیه نوزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم دانشگاه‌های پیام نور کشور در ساری، با بیان اینکه نام دانشگاه پیام نور از آیه شریفه کلام الله مجید گرفته شده است، بیان داشت:در آیات قرآن، نور به معنی، قرآن، پیامبر اسلام، علم، ایمان و دانش بکار رفته است. دانشگاه پیام نور پیام قرآن، اسلام، علم، فضیلت و معارف اسلامی را به اقصی نقاط جهان می‌رساند.
وی با عنوان اینکه ما آمدیم تا پیام قرآن را به عالم برسانیم، ادامه داد: ما در پی آن هستیم با برگزاری جشنواره‌های قرآنی، ارتباط خود را با علم و دانش و قرآن بیشتر کنیم.

دانشگاه پیام نور، دانشگاه محرومان و افراد مستعد است که در آخرین رتبه بندی پایگاه علوم جهان اسلامی، رتبه نخست کیفیت آموزش و دهم فعالیت پژوهشی را به خود اختصاص داد و جزو 10 دانشگاه برتر کشور محسوب شد.

رتبه دوم فعالیت‌های قرآنی در سال قبل و مقام اول مسابقات بین المللی قرآن کریم در رشته حفظ نیز از جمله توفیقات این دانشگاه است.

رئیس دانشگاه پیام نور، فعالیت‌هایی مانند اعتکاف، جشنواره حرکت و راهیان نور را از دیگر فعالیت‌ها برشمرد و با اشاره به اینکه دانشگاه پیام نور، دانشگاه قانونمند است گفت: تاکنون یک رشته و یا یک دانشجوی غیرمجاز نداشتیم و خود را موظف به رعایت قوانین اعلام شده کرده‌ایم.

سرلک گفت: این دانشگاه به مدد اسناد بالادستی و اسناسنامه خود، برنامه‌هایی برای توسعه فعالیت‌ها دارد.

وی با اشاره به فعالیت 700 نشریه فعال دانشجویی گفت: متاسفانه در انتخابات اخیر هیئت نظارت نشریات دانشجویی سهمیه دانشجویی ما از 50 به 25 نفر کاهش یافته است.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

اعلام نتایج مصاحبه دکتری سراسری 96

نتایج مصاحبه دکتری سراسری

اعلام نتایج مصاحبه دکتری سراسری 96 برای کسب هرگونه اطلاعات درباره اعلام نتایج مصاحبه دکتری سراسری 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت ...