خانه / کنکور و مدارس / ثبت‌نام 218هزار نفر در دوره‌های کاردانی فنی و حرفه‌ای

ثبت‌نام 218هزار نفر در دوره‌های کاردانی فنی و حرفه‌ای

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت‌نام 218 هزار و 330 داوطلب شرکت در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی خبر داد.

به منظور فراهم نمودن تسهیلات لازم برای آن دسته از متقاضیان ثبت‌نام در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی که تاکنون برای ثبت‌نام اقدام ننموده‌اند، مهلت ثبت‌نام تا پایان روز چهارشنبه 23 اردیبهشت‌ماه تمدید شد.

به کلیه داوطلبان مذکور توصیه می‌شود در این مهلت به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نموده و ضمن مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اطلاعیه مربوط به ضوابط و شرایط ثبت‌نام و پذیرش دانشجو، نسبت به تکمیل تقاضانامه اینترنتی ثبت‌نام اقدام نمایند.

در این مهلت امکان ویرایش اطلاعات برای آن دسته از داوطلبانی که قبلا ثبت‌نام کرده‌اند و اطلاعات آنها نیاز به ویرایش دارد، نیز فراهم است.

تا ساعت هشت صبح امروز،دوشنبه 21 اردبیبهشت‌ماه تعداد 218 هزار و 330 داوطلب در این آزمون ثبت‌نام نموده‌اند.

براي کسب اطلاعات بيشتر درباره این خبر با مشاوران گروه سبز تماس بگيريد

9099071647

منبع:سنجش

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

کارت کنکور سراسری 96

کارت کنکور سراسری 96

تاریخ و نحوه دریافت کارت کنکور سراسری 96 برای کسب اطلاعات درباره کارت کنکور سراسری 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر ...