خانه / دکتری و کارشناسی ارشد / ایجاد مرکز تعالی آموزش در دانشگاه شهیدبهشتی

ایجاد مرکز تعالی آموزش در دانشگاه شهیدبهشتی

رئیس دانشگاه شهیدبهشتی با اعلام این خبرکه مرکز تعالی آمورش در دانشگاه شهیدبهشتی راه اندازی شد، گفت: در سال جاری به موضوعات آموزش و پژوهش توجه ویژه ای داریم.

امیرحسین تهرانچی با اشاره به تشکیل هیئت امنای دانشگاه در ابتدای سال جاری،‌ گفت: برنامه راهبردی دانشگاه که با نگاهی کیفیت گرا اواخر سال گذشته در شورای دانشگاه به تصویب رسیده بود، سندی برای حرکت دانشگاه به سمت تعالی خواهد بود همچنین توجه ویژه به موضوعات آموزش و پژوهش توجه ویژه ای خواهیم داشت.

در سال جاری آموزش یکی از اولویت‌های ماست که درهمین‌ راستا مرکز تعالی آموزش زیرمجموعه معاونت آموزشی شکل گرفت که وظیفه بررسی شیوه ها و روش های افزایش کیفیت، استفاده از فناوری های نو و استانداردسازی آموزش را به عهده دارد.

تهرانچی همچنین از ایجاد مرکز پژوهش تحصیلات تکمیلی خبرداد و عنوان کرد: این حوزه زیرمجموعه معاونت پژوهشی فعالیت می کند و به عنوان یک راهبرد مهم از سوی دانشگاه درنظرگرفته شده تا طرح های تحقیقاتی که از سوی دانشجویان انجام می شود به لحاظ محتوایی مدیریت شوند.

رئیس دانشگاه شهید بهشتی در ادامه بر افزایش ارتباطات بین المللی به عنوان یکی دیگر از اولویت های دانشگاه تأکید برکرد و گفت: جذب دانشجوی غیرایرانی از دیگر مباحث جدی ماست و ما در نظر داریم در سال جاری تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه را به دوبرابر افزایش دهیم.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

اعلام نتایج مصاحبه دکتری سراسری 96

نتایج مصاحبه دکتری سراسری

اعلام نتایج مصاحبه دکتری سراسری 96 برای کسب هرگونه اطلاعات درباره اعلام نتایج مصاحبه دکتری سراسری 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت ...