خانه / علمی فرهنگی / اولین همایش ملی تلفن همراه هوشمند و سبک زندگی برگزار می‌شود

اولین همایش ملی تلفن همراه هوشمند و سبک زندگی برگزار می‌شود

نخستین همایش ملی «تلفن همراه هوشمند و سبک زندگی» 20 تا 21 خردادماه امسال در محل پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود.

تهمینه شاهوردی دبیر علمی همایش ملی تلفن همراه هوشمند و سبک زندگی ، با اشاره به حمایت ارگان‌های مرتبط از جمله معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای برگزاری هر چه بهتر این همایش اظهار داشت: کمک به تعامل میان پژوهشگران، صاحب‌نظران و سازمان‌ها و نهادهای دست اندرکار، تبیین رویکردهای نظری مرتبط با وسایل ارتباط‌جمعی نوین با تأکید بر تلفن همراه و شناسایی فرصت‌ها و تهدیدهای استفاده از تلفن همراه و نحوه مدیریت آن در سطوح مختلف از جمله اهداف برگزاری این همایش به‌شمار می‌رود.
وی افزود: تشریح وضعیت موجود، نحوه استفاده از تلفن همراه هوشمند در ایران و جهان و ارائه راهکارهای مناسب برای مدیریت تلفن همراه هوشمند (در دو سطح کاربران و سیاست‌گذاران) از دیگر اهداف برگزاری نخستین همایش ملی «تلفن همراه هوشمند و سبک زندگی» به‌شمار می‌آید.
شاهوردی درباره محورهای اصلی این همایش نیز افزود : تاثیرات و پیامدهای اجتماعی – فرهنگی استفاده از تلفن همراه هوشمند، راهبردها و سیاست‌های تلفن همراه هوشمند در ایران، تجارب، ظرفیت‌ها، ابعاد و فرصت‌های تلفن همراه هوشمند، ویژگی‌های فناورانه تلفن همراه هوشمند و مطالعات آینده‌پژوهی تلفن همراه هوشمند از جمله عناوین محورهای برگزاری نخستین همایش ملی «تلفن همراه هوشمند و سبک زندگی» محسوب می‌شود.
دبیر علمی همایش ملی «تلفن همراه هوشمند و سبک زندگی»، درباره برگزاری کارگاه‌های جانبی این همایش اظهار کرد: کارگاه رسانه‌های اجتماعی و بهره‌گیری از اپلیکیشن‌های پیام‌رسان تلفن همراه، کارگاه روزنامه‌نگاری و تلفن همراه هوشمند و کارگاه آینده‌پژوهی و کارگاه دورنمای آینده‌های بدیل تکنولوژی‌های تلفن همراه هوشمند در حاشیه برگزاری این همایش برگزار می‌شود.
شاهوردی تصریح کرد: مهلت ارسال چکیده مقالات تا 10 اردیبهشت‌ماه و مهلت ارسال اصل مقالات نیز تا پایان اردیبهشت‌ماه است.
براساس این گزارش، نخستین همایش ملی «تلفن همراه هوشمند و سبک زندگی» 20 تا 21 خردادماه در محل پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود

براي کسب اطلاعات بيشتر درباره این خبر با مشاوران گروه سبز تماس بگيريد

9099071647

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 95

آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 95

تاریخ ثبت نام و برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش مهر 95 برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 95 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس ...