خانه / دکتری و کارشناسی ارشد / داوطلبان دکتری تخصصی بدون آزمون مقالات و تولیدات علمی خود را بفرستند

داوطلبان دکتری تخصصی بدون آزمون مقالات و تولیدات علمی خود را بفرستند

داوطلبانی که در دوره دکتری تخصصی بدون آزمون سال 94 ثبت نام کرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org مقالات و تولیدات علمی خود را ارسال کنند.

تمام داوطلبانی که در دوره دکتری تخصصی بدون آزمون سال 94 ثبت نام کرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org فرم مربوطه را در قالب فایل word دریافت و اطلاعات مقالات و تولیدات علمی خود را در قالب همان فرم به صورت یک فایل pdf ارسال کنند.

داوطلبان توجه داشته باشند مهلت ارسال مقالات و تولیدات علمی تا یکشنبه 27 اردیبهشت ماه است.

برای ورود به سیستم، همراه داشتن شماره پرونده و کد پیگیری که داوطلبان در زمان ثبت نام دریافت کرده اند، الزامی است.

 داوطلبان تنها یکبار امکان ارسال فایل مربوطه را دارند. چنانچه داوطلبی بیش از یکبار اقدام به ارسال فایل مقالات و تولیدات علمی خود کند، آخرین نسخه فایل ارسالی ملاک عمل قرار خواهد گرفت.

* امکان دریافت کد رهگیری و شماره پرونده از طریق تلفن گویا

 داوطلبان دوره دکتری تخصصی بدون آزمون که می‌بایست اطلاعات مقالات و تولیدات علمی خود را برای این معاونت از طریق سایت www.azmoon.org ارسال کنند، در صورتیکه کد رهگیری یا شماره پرونده خود را در اختیار ندارند، می‌توانند با برقرای تماس با شماره 4743 و انتخاب گزینه 5 کد رهگیری و شماره پرونده خود را از سیستم بطور خودکار دریافت کنند.

داوطلبان دوره دکتری تخصصی بدون آزمون می بایست عناوین تولیدات علمی خود را منطبق با فرم موجود در سایت تکمیل کنند لذا نیازی به ارسال کل متن مقاله نیست.

 در زمینه پاسخگویی به داوطلبان خاطرنشان کرد: هدف ما ایجاد شرایطی است که داوطلبان بتوانند بدون مراجعه یا اتلاف وقت به مطالبات و خواسته‌های خود برسند.

تقویت روابط عمومی مجازی می تواند تا حد زیادی سطح و سرعت دسترسی را افزایش داده و این امر به رضایت داوطلبان منجر خواهد شد.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد افزود: : ما در پی آن هستیم که در آینده کلیه اعلام نتایج داوطلبان را براساس سیستم پاسخگویی تلفن گویا ایجاد کرده تا در صورتیکه داوطلبی امکان دسترسی به اینترنت نداشته باشد بتواند از طریق تلفن از نتایج خود مطلع شود.

براي کسب اطلاعات بيشتر با مشاوران گروه سبز تماس بگيريد

9099071647

منبع:آزمون

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

رتبه قبولی کارشناسی ارشد مهندسی عمران سال 95 - 96

رتبه قبولی کارشناسی ارشد مهندسی عمران سال 95 – 96

کارنامه و رتبه قبولی ارشد مهندسی عمران 95 – 96 برای کسب هرگونه اطلاعات درباره رتبه قبولی کارشناسی ارشد حسابداری 95 – 96 با مشاوران مرکزسبزتدریستماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق ...