خانه / دکتری و کارشناسی ارشد / برخی از دانشجویان بورسیه فراخوان ۹۲ همچنان بلاتکلیف هستند

برخی از دانشجویان بورسیه فراخوان ۹۲ همچنان بلاتکلیف هستند

هنوز اکثر دانشجویان بورسیه فراخوان ۹۲ به مصاحبه دعوت نشده اند، اداره کل بورس سازمان دانشجویان در دعوت از دانشجویان برای مصاحبه تعلل می کند.

برخی از دانشجویان بورسیه فراخوان ۹۲ که هنوز به مصاحبه دعوت نشده اند، از تعلل اداره کل بورس سازمان امور دانشجویان و تاخیر در دعوت به مصاحبه ناراضی بوده و خواستار هرچه زودتر برگزار شدن مصاحبه و تعیین تکلیف خود شدند.

پرونده برخی از دانشجویان بورسیه داخل (فراخوان ۹۲)حدود هفت ماه است که در اداره کل بورس سازمان امور دانشجویان بدون تعیین تکلیف باقی مانده است.

برخی از این دانشجویان جزء رتبه های یک تا ۴ دکتری بوده و شرایط لازم را برای دریافت بورسیه احراز کرده اند، تعداد زیادی از این دانشجویان ترم آخر بوده و اگر این روند عدم دعوت به مصاحبه همچنان ادامه یابد و دفاع آنها به اتمام برسد بدون مصاحبه و حکم بورس، تمام فعالیت های آنها بی ثمر می شود.

به گفته این دانشجویان پی گیری های آنها از سازمان امور دانشجویان نتیجه ای نداشته و تنها اعلام شده که مدیرکل بورس وزارت سازمان امور دانشجویان دکتر حاجی زاده هنوز دستور انجام مصاحبه را صادر نکرده است. همچنین بورس های قبلی نیز تعیین تکلیف نشده اند. .

 دکتر احمد غلامی مدیرکل سابق بورس و اعزام دانشجویان وزارت علوم درسال ۹۳ اعلام کرده بود: دانشجویانی که برای مصاحبه بورسیه دعوت نشده اند در صورتی که پرونده آنها کامل بوده و دارای شرایط لازم باشند تا پایان سال (۹۳) به مصاحبه دعوت می شوند.

این درحالی است که بیش از یکماه نیم از سال جدید طی شده ولی هنوز خبری از دعوت به مصاحبه این دانشجویان نشده است

این دانشجویان از شهریور ۹۲ در فراخوان بورس شرکت کرده و دراین مدت حدود ۱۹ ماه فراخوان های دیگر را نیز از دست داده اند و اگر اولویت بورس را نیز از دست دهند تمام تلاش آنها بی ثمر خواهد بود ضرورت دارد اداره کل بورس رسیدگی به وضعیت این دانشجویان را در اولویت کار خود قرار دهد.

براي کسب اطلاعات بيشتر با مشاوران گروه سبز تماس بگيريد

9099071647

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

رتبه قبولی کارشناسی ارشد مهندسی عمران سال 95 - 96

رتبه قبولی کارشناسی ارشد مهندسی عمران سال 95 – 96

کارنامه و رتبه قبولی ارشد مهندسی عمران 95 – 96 برای کسب هرگونه اطلاعات درباره رتبه قبولی کارشناسی ارشد حسابداری 95 – 96 با مشاوران مرکزسبزتدریستماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق ...